Powrót Neymara do Barcelony bliżej niż kiedykolwiek I Wizerunek Brazylijczyka zniknął ze sklepu PSG

Powrót Neymara do Barcelony bliżej niż kiedykolwiek I Wizerunek Brazylijczyka zniknął ze sklepu PSG fot.
Mateusz Michałek
Źródło: El Chiringuito I UOL Esporte

Powrót Neymara do Barcelony zbliża się wielkimi krokami.

Zagraniczne media w zasadzie codziennie podają nowe informacje dotyczące odejścia Neymara z Paris Saint-Germain. Piłkarza chcą zarówno działacze Barcelony, jak i Realu Madryt. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami 27-latek wkrótce powinien ponownie zawitać na Camp Nou.

Dziennikarze El Chiringuito poinformowali, że choć „Królewscy” nie zrezygnowali ze ściągnięcia napastnika, to powrót Brazylijczyka do Katalonii jest bliżej niż kiedykolwiek.

UOL Esporte opublikowało z kolei krótkie nagranie wideo z oficjalnego sklepu PSG znajdującego się w Paryżu. Wizerunek Neymara zniknął z wywieszonych tam plakatów i reklam, co ma wskazywać na to, że piłkarz lada moment faktycznie pożegna się z francuskim klubem.

Cały czas nie wiadomo tylko, na jakiej zasadzie Brazylijczyk miałby trafić do Barcelony. Po doniesieniach sugerujących, że atakujący może zostać do niej wypożyczony z opcją wykupu, wrócił temat natychmiastowego transferu definitywnego. W tym przypadku w transakcję musieliby zostać włączeni inni piłkarze.

Na Camp Nou zjawił się dzisiaj Juan de Dios Crespo - prawnik, który pracował przy przenosinach Neymara do PSG w 2017 roku. Kilka źródeł wyjaśniło już jednak, że akurat to nie ma żadnego związku z potencjalnym powrotem do klubu Neymara. Crespo rozmawiał z władzami Barcelony w innej sprawie.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy