Poznaliśmy sędziego finału Pucharu Polski

Poznaliśmy sędziego finału Pucharu Polski
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: PZPN

Szymon Marciniak został wybrany arbitrem głównym finału Pucharu Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa.

Finał pucharu odbędzie się 2 maja o 16:00 na Stadionie Narodowym. Marciniakowi pomogą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz jako asystenci, a także Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał jako sędziowie zabramkowi. Rolę arbitra technicznego tego popołudnia pełnił będzie Radosław Siejka.

Marciniak jest uważany za najlepszego polskiego sędziego. UEFA wyznaczyła go do elitarnego grona, które poprowadzi spotkania Mistrzostw Europy we Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy