Pozytywne wiadomości w sprawie Kamila Jóźwiaka

Pozytywne wiadomości w sprawie Kamila Jóźwiaka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Derby County

Kamil Jóźwiak doznał urazu stopy. Okazuje się jednak, że kontuzja nie jest zbyt poważna.

W środowy wieczór swoje mecze rozgrywały zespoły zaplecza Premier League. W jednym z nich mierzyły się ze sobą Derby County i Cardiff City.

Spotkanie zakończyło się w stosunku 1-1, a w pierwszej z tych ekip całe spotkanie rozegrał Kamil Jóźwiak. Polak doznał jednak urazu i opuszczał plac gry w asyście sztabu medycznego.

Początkowo wydawało się, że czeka go dłuższa przerwa. Okazuje się jednak, że  Polakowi nie doskwiera nic poważnego , o czym poinformował menadżer, Phillip Cocu.

- Z jego zdrowiem jest nieźle, ale nie pojedzie z nami na najbliższy mecz przeciwko Bournemouth. Jest zbyt wcześnie. Myślę jednak, iż będzie do mojej dyspozycji już w kolejną środę - stwierdził Holender.

Zdrowy Jóźwiak to także dobra informacja dla reprezentacji Polski. Skrzydłowy został bowiem powołany na listopadowe mecze kadry przeciwko Ukrainie, Włochom i Holandii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy