Pozytywne wiadomości w sprawie Kamila Jóźwiaka

Pozytywne wiadomości w sprawie Kamila Jóźwiaka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Derby County

Kamil Jóźwiak doznał urazu stopy. Okazuje się jednak, że kontuzja nie jest zbyt poważna.

W środowy wieczór swoje mecze rozgrywały zespoły zaplecza Premier League. W jednym z nich mierzyły się ze sobą Derby County i Cardiff City.

Spotkanie zakończyło się w stosunku 1-1, a w pierwszej z tych ekip całe spotkanie rozegrał Kamil Jóźwiak. Polak doznał jednak urazu i opuszczał plac gry w asyście sztabu medycznego.

Początkowo wydawało się, że czeka go dłuższa przerwa. Okazuje się jednak, że  Polakowi nie doskwiera nic poważnego , o czym poinformował menadżer, Phillip Cocu.

- Z jego zdrowiem jest nieźle, ale nie pojedzie z nami na najbliższy mecz przeciwko Bournemouth. Jest zbyt wcześnie. Myślę jednak, iż będzie do mojej dyspozycji już w kolejną środę - stwierdził Holender.

Zdrowy Jóźwiak to także dobra informacja dla reprezentacji Polski. Skrzydłowy został bowiem powołany na listopadowe mecze kadry przeciwko Ukrainie, Włochom i Holandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy