Praca nad transferem Neymara wre. PSG czeka na odpowiedź

Praca nad transferem Neymara wre. PSG czeka na odpowiedź
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I Ignacio Miguelez

Odejście Neymara z Paris Saint-Germain w tym oknie transferowym wciąż jest możliwe.

Choć działacze Barcelony utrzymują, że nie starają się o powrót Brazylijczyka na Camp Nou, zdaniem Gerarda Romero z RAC1 to tylko zasłona dymna. Władze mistrza Hiszpanii i przedstawiciele napastnika mają pracować nad jego wypożyczeniem do byłego klubu z obowiązkiem wykupu.

Zgodnie z doniesieniami Romero PSG rozważa przyjęcie propozycji. O ile do niedawna jakiekolwiek wypożyczenia Neymara wydawało się mało prawdopodobne, obecnie to bardzo realna opcja. Działacze mistrza Francji zdali sobie sprawę z tego, że 27-latek za wszelką cenę chce zmienić barwy już w tym oknie, a jednocześnie żaden z klubów nie jest w stanie spełnić ich oczekiwań finansowych względem definitywnego transferu.

Ignacio Miguélez poinformował tymczasem, że PSG, mając na uwadze zainteresowanie ze strony Barcelony, cały czas woli, by Neymar przeniósł się do Realu Madryt. Tutaj również wchodzi w grę wypożyczenie z wykupem - podobno za mniej niż 200 milionów euro.

Jak czytamy, wszystko zależy od Realu, a właściwie Zinédine'a Zidane'a. Jeśli Francuz da „zielone światło” na taki transfer, paryżanie mają być gotowi sfinalizować transakcję z „Królewskimi”.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy