Prace nad nową umową Courtois
2014-09-03 14:44:38; Aktualizacja: 11 lat temu
Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu Chelsea będzie chciała zaproponować Thibaut Courtois nowy kontrakt.
Klub ze Stamford Bridge jest chętny zaoferować belgijskiemu bramkarzowi pięcioletnią umowę. Przypomnijmy, Courtois ostatnie trzy sezony spędził na wypożyczeniu w Atlético Madryt i w obecnej chwili wygrywa rywalizację o miejsce w składzie z Petrem Čechem, występując dotychczas we wszystkich meczach Premier League tegorocznej kampanii.
Angielskie media donoszą, że Chelsea i Thibaut są bliscy porozumienia w kwestii nowej umowy. Reprezentant Belgii obecnie otrzymuje tygodniowo 30 tysięcy funtów, co wydaje się być niską pensją dla klasowego golkipera.
Wczoraj na oficjalnej stronie "The Blues" został wydany komunikat o przedłużeniu kontraktu do 2019 roku przez Césara Azpilicuetę (ZOBACZ: http://transfery.info/69812,oficjalnie-nowa-umowa-azpilicuety).




![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/170x113/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/170x113/jakub-ojrzynski.jpg)






![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)








