Premier League: Brendan Rodgers miał koronawirusa

Premier League: Brendan Rodgers miał koronawirusa fot. Leicester City FC
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: BBC

Menedżer Leicester City Brendan Rodgers potwierdził, że w marcu przeszedł koronawirusa.

- Ledwo mogłem chodzić. Czułem się, jakbym wchodził na Kilimandżaro. Czym wyżej jesteś, tym bardziej cierpisz ze względu na aklimatyzację, tym większe masz problemy z oddychaniem - zwierzał się Rodgers w BBC Radio.

- Mieliśmy tydzień wolnego, kiedy planowano mecz z Watfordem (14 marca). Tydzień później zaczęły się problemy. Przez trzy tygodnie miałem węchu ani smaku. Nie miałem siły. Po tygodniu podobne objawy pojawiły się u mojej żony. Oboje zostaliśmy poddani testom, a wyniki okazały się pozytywne.

- Pamiętałem, że podczas pierwszego po chorobie biegania ciężko było już po 10 jardach. Poza tym nie miałem apetytu. Dziwną sensacją było jedzenie pokarmów bez jakiegokolwiek smaku i zapachu. Po czymś takim naprawdę doceniasz bycie zdrowym i w dobrej formie fizycznej - podkreślił 47-latek.

Tymczasem teraz jest już u niego wszystko w jak najlepszym porządku i przygotowuje Leicester do restartu rozgrywek Premier League. Pierwsze mecze po wznowieniu sezonu odbędą się 17 czerwca.

Rodgers jest tym samym drugim menedżerem Premier League z potwierdzoną chorobą podczas pandemii. W marcu poinformowano w oficjalnym komunikacie Arsenalu o zakażeniu koronawirusem u menedżera Mikela Artety.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy