Premier League: Duncan Ferguson znowu to zrobił. Tym razem „wędka” dla Cenka Tosuna

Źródło: Everton I Sky Sports

Prowadzący tymczasowo Everton Duncan Ferguson w drugim kolejnym spotkaniu ligowym ściągnął z boiska zawodnika, którego wcześniej na nie wprowadził. Tym razem „wędkę” dostał Cenk Tosun.

W poprzedni weekend Everton mierzył się w ramach Premier League z Manchesterem United (1:1). Moise Kean pojawił się na murawie w 70. minucie, zmieniając Bernarda. 19-letni włoski napastnik nie doczekał ostatniego gwizdka na boisku, ponieważ w 89. minucie Ferguson zdecydował się go z niego ściągnąć. Jak tłumaczył później menedżer, zrobił to, by zabrać trochę sekund.

W dzisiejszym meczu z Arsenalem „wędkę” dostał Tosun, choć zagrał trochę dłużej. 28-letni turecki napastnik w 11. minucie zmienił Alexa Iwobiego. Jego występ trwał do 80. minuty. Wtedy to Ferguson wprowadził w jego miejsce… Keana.

Starcie pomiędzy Evertonem a Arsenalem zakończyło się bezbramkowym remisem. Przypomnijmy, że oba zespoły lada moment przejmą nowi menedżerowie. Za wyniki „The Toffees” będzie odpowiedzialny Carlo Ancelotti, a „Kanonierów” poprowadzi Mikel Arteta.

OptaJoe podaje, że w tym sezonie Premier League miały miejsce trzy sytuacje, w których zawodnik wchodzący na boisko w trakcie meczu był później zmieniany i… bohaterami wszystkich byli gracze Evertonu. Przed Keanem i Tosunem spotkało to Iwobiego (spotkanie z Manchesterem City). Drużynę prowadził wtedy jeszcze Marco Silva.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”