Premier League: Manchester United najczęściej zakłada siatki rywalom

Premier League: Manchester United najczęściej zakłada siatki rywalom
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FBref.com

Z danych zebranych przez FBref.com wynika, że piłkarze Manchesteru United w tym sezonie Premier League najwięcej razy zagrywali piłkę między nogami rywali.

Z racji przerwy w wielu rozgrywkach, co i rusz na światło dzienne wypływają nietypowe zestawienia, rankingi czy statystyki. Tym razem dowiedzieliśmy się, kto najczęściej w sezonie 2019/2020 decydować się na ośmieszenie przeciwnika poprzez założenie mu siatki, jeśli chodzi o Premier League.

Liderem jest Manchester United, piłkarzom którego taki wyczyn udał się aż 32 razy. Drugi pod tym względem, Tottenham Hotspur, ma o dwa „kanały” mniej od rywala z Old Trafford.

Jak pod tym względem gracze wypadają indywidualnie? Pierwsze miejsce zajmuje Diego Jota z Wolverhampton Wanderers, a tuż za jego plecami znalazł się Marcus Rashford, gracz „Czerwonych Diabłów”.

***
Piłkarze z największą liczbą siatek w tym sezonie Premier League:

10 - Diogo Jota (Wolverhampton);

9 - Marcus Rashford (Manchester United);

7 - Dele Alli, Serge Aurier (Tottenham);

6 - James Maddison (Leicester), Dwight McNeil (Burnley), Teemu Pukki (Norwich), Wilfried Zaha (Crystal Palace).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy