Premier League: Mecz Manchester City - West Ham United przełożony

Premier League: Mecz Manchester City - West Ham United przełożony
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manchester City

Już dzisiaj o godzinie 17:30 miało dojść do rywalizacji Manchesteru City z West Hamem United. Mecz jednak został przełożony.

Szalejące nad Europą huragany odciskają swe piętno również na rozgrywkach piłkarskich. Najpierw bowiem dowiedzieliśmy się, że nie odbędzie się spotkanie Bundesligi pomiędzy Borussią Mönchengladbach a FC Köln, ponadto w międzyczasie gruchnęła wiadomość o odwołaniu zaplanowanych na dzisiaj meczów holenderskiej oraz belgijskiej ekstraklasy. Teraz z kolei Manchester City poinformował o konieczności przełożenia starcia z West Hamem United.

„Obywatele” z „Młotami” mieli zmierzyć się o godzinie 17:30, jednak z względu na złe warunki atmosferyczne, gdzie najbardziej dokuczliwy w tej chwili jest porywisty wiatr, zawody finalnie nie dojdą do skutku. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o rywalizację sekcji kobiecych obu ekip w FA Women's Super League 1. Nie razie nie wyznaczono nowych terminów.

W kalendarzu wicelidera angielskiej Premier League w dalszej kolejności znajdują się pojedynki z Leicester City (22.02) oraz Realem Madryt (26.02). Obecnie ma on na swoim koncie 51 punktów, o 22 mniej od liderującego Liverpoolu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy