Premier League: Najdroższy piłkarz Sheffield United przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu. Może nie zagrać z Arsenalem!

Premier League: Najdroższy piłkarz Sheffield United przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu. Może nie zagrać z Arsenalem! fot. Sheffield United
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Sport

Oliver McBurnie został przyłapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu i odpowie za to przed sądem. Niewykluczone, że z tego powodu zabraknie go w kadrze meczowej Sheffield United na zbliżające się starcie z Arsenalem.

Popularne „Szable” dokonały kilku istotnych wzmocnień swojego składu po wywalczeniu awansu do najwyższe klasy rozgrywkowej w Anglii. W gronie sprowadzonych zawodników na Bramall Lane znalazł się między innymi Oliver McBurnie, który został pozyskany ze Swansea City za rekordową kwotę wynosząca blisko 20 milionów euro.

Środkowy napastnik mógł do tej pory liczyć na regularną grę w barwach Sheffield United, ale nie wykazywał się niczym szczególnym w rozegranych dotychczas dziesięciu meczach, ponieważ zdobył tylko jednego gola dla beniaminka Premier League i niewykluczone, że w najbliższym czasie nie dostanie możliwości na poprawienie tego dorobku, a wszystko przez to, że w piątkowy poranek został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu w Leeds.

23-letni zawodnik poniesie konsekwencje prawne swojego czynu 6 listopada, kiedy to odbędzie się rozprawa sądowa.

Jego obecny pracodawca wstrzymuje się na razie z udzieleniem jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie, ale należy przypuszczać, że piłkarz zostanie w nadchodzącym czasie surowo ukarany przez swój klub i być może zabraknie go nawet w kadrze „Szabli” na nadchodzące starcie z Arsenalem (21 października o godz. 21:00).

Oliver McBurnie nie wziął udziału w ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Szkocji z powodu urazu kolana i miał się wykurować na pojedynek ligowy z „Kanonierami”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy