Premier League: Składy na Nottingham Forest - Liverpool [OFICJALNIE]

Premier League: Składy na Nottingham Forest - Liverpool [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liverpool | Nottingham Forest

Nottingham Forest i Liverpool zagrają ze sobą w ramach Premier League, a my poznaliśmy składy na to spotkanie.

Sobota to dzień, w którym czas na emocje związane z Premier League. To właśnie dziś rozpoczyna się rywalizacja w ramach trzynastej kolejki i już na starcie czeka nas ciekawy pojedynek.

Naprzeciw siebie staną bowiem dwa niezwykle utytułowane zespoły, czyli Nottingham Forest oraz Liverpool.

W tabeli te ekipy dzieli przepaść, bo mówimy odpowiednio o ostatnim i siódmym zespole Premier League. Goście na pewno przystąpią dziś do meczu opromienieni dwoma ligowymi zwycięstwami z rzędu.

Kto zatem okaże się lepszy? Odpowiedź na to pytanie o 13:30, bo właśnie na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Viaplay.

Składy na Nottingham Forest - Liverpool:

Nottingham Forest:

Henderson, Aurier, Cook, McKenna, Williams, Yates, Freuler, Kouyate, Gibbs-White, Lingard, Awoniyi.

Ławka:

Hennessey, Biancone, Boly, Dennis, Johnson, Lodi, Mangala, Surridge, Worrall.

Liverpool:

Alisson, Milner, Gomez, van Dijk, Robertson, Elliott, Fabinho, Jones, Carvalho, Salah, Firmino.

Ławka:

Adrian, Kelleher, Alexander-Arnold, Bajcetić, Clark, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Phillips, Tsimikas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy