Premier League: Watford drugim beniaminkiem [OFICJALNIE]

Premier League: Watford drugim beniaminkiem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Tydzień temu awans do Premier League zapewniło sobie Norwich City. Dzisiaj uzyskał go Watford.

Watford wygrał dzisiaj z Milwall 1:0. W pierwszej połowie rzut karny na gola zamienił Ismaïla Sarr, notując swoje 13. trafienie w tym sezonie Championship (ma też 10 asyst).

Kolejne zwycięstwo oznacza, że Watford ma na koncie 88 punktów i wyprzedza Brentford o 10 „oczek”. Co prawda rywale rozegrali póki co jeden mecz mniej, ale biorąc pod uwagę to, że łącznie zostały im trzy spotkania, już na pewno nie dogonią „Szerszeni”.

Dla Watfordu, podobnie zresztą jak dla Norwich, będzie to powrót do Premier League po zaledwie jednym sezonie spędzonym na jej zapleczu. Od grudnia zespół prowadzi Xisco. Jego najskuteczniejszym zawodnikiem jest wspomniany już Sarr.

Miejsce oznaczające baraże o awans do Premier League zajmują obecnie Brentford, Bournemouth, Barnsley oraz Swansea City. Biorąc pod uwagę przewagę punktową nad siódmym miejscem, niemal na pewno właśnie tak będzie prezentowała się barażowa czwórka.

Premier League: Sheffield United pierwszym spadkowiczem [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy