Prestiżowy mecz Szymona Marciniaka

Prestiżowy mecz Szymona Marciniaka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Szymon Marciniak poprowadzi jeden z meczów w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Polskiemu arbitrowi przypadł hit najbliższej serii spotkań, czyli pojedynek Romy z FC Porto. W pierwszym starciu obu ekip padł remis 1-1, który w roli faworytów stawia Włochów.

Sędziego z Płocka czeka zatem mecz pełen walki i emocji, co podwyższa prestiż całego wydarzenia. 35-latek regularnie pnie się w hierarchii arbitrów i otrzymuje coraz ważniejsze spotkania do prowadzenia.

Roma nie ma najlepszych wspomnień związanych z Marciniakiem. Polak był rozjemcą jednego z ich starć z Realem Madryt w ubiegłej edycji Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy