Prestiżowy mecz Szymona Marciniaka!

Prestiżowy mecz Szymona Marciniaka!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: UEFA

Szymon Marciniak poprowadzi jeden z środowych meczów w Lidze Mistrzów.

Decyzją UEFA polski arbiter został oddelegowany do bycia rozjemcą spotkania pomiędzy Atlético a Bayernem, który będzie jednym z hitów drugiej kolejki obecnej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie.

Obie ekipy spotkały się w poprzedniej odsłonie Ligi Mistrzów, kiedy to po emocjonującym dwumeczu zwycięzcy okazali się Hiszpanie. Podopiecznym Diego Simeone dało to wówczas awans do wielkiego finału. Sędzia miał wówczas dużo pracy, nie brakowało chociażby rzutów karnych.

Asystentami Marciniaka będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, sędzią technicznym natomiast Radosław Siejka. Polacy, w osobach Pawła Raczkowskiego i Tomasza Musiała, wyznaczeni zostali także do roli arbitrów bramkowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy