Prezent od zawodnika z Premier League dla kibiców. Piwo dla każdego fana

Prezent od zawodnika z Premier League dla kibiców. Piwo dla każdego fana
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Mathias Jørgensen znany jako „Zanka” postanowił sprawić prezent kibicom Huddersfield i obiecał, że postawi piwo każdemu z fanów beniaminka Premier League, który będzie oglądał z trybun mecz z Southampton.

Duński obrońca z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowił podziękować kibicom Huddersfield za ich wsparcie w kończącym się roku.

- Wasz doping w ostatnich miesiącach był naprawdę niesamowity, dlatego pomyślałem, że ja również przygotuję coś specjalnego. Tę kolejkę stawiam ja. Mam nadzieję, że spodoba się wam taki prezent - powiedział na materiale wideo zawodnik, informując, że piwo otrzymają wszyscy kibice, którzy udadzą się do Southampton.

Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę. Fani, którzy faktycznie zdecydują się na wyjazd, przemierzą w sumie ponad 750 kilometrów. Sky Sports wyliczyło, że piłkarz może wydać na alkohol nawet osiem tysięcy funtów.

Jørgensen trafił do Huddersfield w trakcie ostatniego okienka transferowego z Kopenhagi. W tym sezonie nie opuścił on jeszcze ani jednego spotkania Premier League, notując jedną asystę w 18 występach. Dodajmy, że beniaminek zajmuje obecnie jedenastą pozycję w tabeli angielskiej ekstraklasy.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Osimhen o krok od Napoli. Finalizacja transferu w tym tygodniu Osimhen o krok od Napoli. Finalizacja transferu w tym tygodniu Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery Manchester City planuje przebudowę składu. Przynajmniej trzy transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy