Prezes Cardiff: Nie obniżymy ceny Medela

Prezes Cardiff: Nie obniżymy ceny Medela
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: WalesOnline / Di Marzio

Prezes Cardiff City Mehmet Dalman ostrzegł wszystkich zainteresowanych Garym Medelem, że nie sprzeda Chilijczyka po promocyjnej cenie.

O defensywnego pomocnika występującego w barwach spadkowicza Premier League walczą Inter Mediolan, Galatasaray i niezdefiniowany klub niemiecki. Chilijczyk zainteresowanie swoją osobą zawdzięcza genialnym występom na tegorocznych Mistrzostwach Świata.
 
- Nie mamy zamiaru tracić piłkarza, który był gwiazdą Mistrzostw Świata. Powiedzieliśmy jasno, jaka jest nasza cena i to się nie zmieni. Dbamy o interesy Cardiff City i zawodnika, nasze stanowisko się nie zmieni. Jest nim zainteresowanych kilka klubów, ale przez długi czas nie osiągnęliśmy z nikim porozumienia. 
 
26-latek, który trafił do walijskiej drużyny rok temu z Sevilli , został wyceniony na 11 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy