Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Tomasz Salski [Twitter]

ŁKS Łódź podejmował w dziewiątej kolejce Ekstraklasy Jagiellonię Białystok. Po meczu sporo mówi się o decyzjach sędziego Daniela Stefańskiego.

Emocji w piątkowym starciu z pewnością nie brakowało. Widzieliśmy czerwoną kartkę, dwa rzuty karne i wyrównujący gol tuż po regulaminowym czasie. Niestety, sporo mówi się również o postawie arbitra.

Daniel Stefański nie dał tego dnia o sobie zapomnieć. Na przestrzeni całego spotkania pokazał aż siedem żółtych „kartoników”, a w dodatku trzykrotnie gwizdał „jedenastkę” - raz zmienił decyzję po interwencji VAR-u.

Kibice zarówno ŁKS-u, jak i Jagiellonii są zdania, że arbiter popełnił kilka istotnych błędów, które miały wpływ na końcowy rezultat rywalizacji.

„Czerwone dla Nalepy i Josue to chyba było tylko preludium do Daniel Stefański show. To, co dzieje się w Łodzi dzisiaj, jest nieprawdopodobne. Najpierw wyrzucony Hoti, potem Moskal. Kartka dla Hotiego słuszna, ale nie wiem, czy dla trenera również”, „Daniel Stefański daje dziś świetny stand-up. Przykro ogląda się mecze, w których sędziowie chcą być bohaterami pierwszoplanowymi”, „Daniel Stefański. I wszystko jasne” - grzmią w mediach społecznościowych kibice.

Pracę Stefańskiego skomentował krótko, acz wymownie prezes łódzkiego klubu, Tomasz Salski.

Mimo wszystko podopiecznym Kazimierza Moskala udało się przerwać passę trzech porażek z rzędu, choć marne to pocieszenie. Po dziewiątej serii gier mogą wylądować na ostatnim miejscu w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy