Prezydent Rwandy: Wenger powinien odejść

Prezydent Rwandy: Wenger powinien odejść
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Coraz więcej kibiców Arsenalu domaga się odejścia Arsene’a Wengera. Jednym z nich jest... prezydent Rwandy, Paul Kagame!

 

Były przywódca rebeliantów stwierdził, że nastał czas na zmiany. 
-Mocno wspieram Arsenal, ale Wenger powinien przejąć inny zespół, a klub potrzebuje nowego trenera - powiedział Kagame.
 
W trakcie spotkania z Manchesterem United, Wenger oburzył kibiców, zdejmując z boiska Alexa Oxlade-Chamberlaine'a, a wprowadzając na nie Andrieja Arszawina.
 
Wenger jest trenerem „Kanonierów” od 1996 roku, jednak ostatnie trofeum zdobył 6 lat temu. Kagame skomentował ten fakt, jako powód do zmiany trenera, bądź zawodników. Prezydent Rwandy zapewniając o swoim oddaniu dla klubu, podał wątpliwości co do reszty kibiców. Innym znanym kibicem Arsenalu jest również Fidel Castro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy