Prezydent Rwandy: Wenger powinien odejść

Prezydent Rwandy: Wenger powinien odejść
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Coraz więcej kibiców Arsenalu domaga się odejścia Arsene’a Wengera. Jednym z nich jest... prezydent Rwandy, Paul Kagame!

 

Były przywódca rebeliantów stwierdził, że nastał czas na zmiany. 
-Mocno wspieram Arsenal, ale Wenger powinien przejąć inny zespół, a klub potrzebuje nowego trenera - powiedział Kagame.
 
W trakcie spotkania z Manchesterem United, Wenger oburzył kibiców, zdejmując z boiska Alexa Oxlade-Chamberlaine'a, a wprowadzając na nie Andrieja Arszawina.
 
Wenger jest trenerem „Kanonierów” od 1996 roku, jednak ostatnie trofeum zdobył 6 lat temu. Kagame skomentował ten fakt, jako powód do zmiany trenera, bądź zawodników. Prezydent Rwandy zapewniając o swoim oddaniu dla klubu, podał wątpliwości co do reszty kibiców. Innym znanym kibicem Arsenalu jest również Fidel Castro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy