Prijović dalej czaruje. Znowu trafił do siatki! [WIDEO]

Aleksandar Prijović wciąż błyszczy w barwach greckiego PAOK-u.

Niedzielne spotkanie ligowe z Verią było dla byłego napastnika Legii Warszawa pierwszym, w którym wyszedł na murawę w podstawowym składzie swojej nowej drużyny.

26-latek nie zawiódł trenera Vladimira Ivicia. „Prijo” dwukrotnie trafił do siatki. Najpierw, chwilę przed przerwą wykorzystał rzut karny, podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Bramkę numer dwa dołożył kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gry. PAOK wygrał spotkanie 4:0, pozostałe gole dołożyli Pedro Henrique oraz Dimitris Pelkas.

Statystyki Prijovicia w Grecji prezentują się naprawdę znakomicie. W sześciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach strzelił on już pięć goli, do których dorzucił asystę. W samej greckiej ekstraklasie ma na koncie trzy bramki. Trafia w niej do siatki co 52 minuty (a łącznie co 42).

W PAOK-u liczą oczywiście na to, że napastnik będzie się tak prezentował przez całą rundę wiosenną. Obecnie grecka drużyna zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Olympiakosu traci 12 punktów.