Problemy na treningu Napoli

Problemy na treningu Napoli
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

José Callejón i Valon Behrami opuścili przedwcześnie trening Napoli.

Podczas porannego treningu trener "Azzurrich", Rafael Benítez, wyrzucił z treningu Callejóna, który jego zdaniem wykazywał brak koncentracji i zaangażowania.
 
-Jeśli masz zamiar trenować w ten sposób, to lepiej, żebyś w ogóle tego nie robił - skomentował postawę piłkarza hiszpański szkoleniowiec.
 
Po południu sam zawodnik wrócił jednak do zajęć i wszystko wyglądało na to, że całe zajście rozeszło się po kościach. 
 
Co zaskakujące, podczas drugiej sesji treningowej inny piłkarz wszedł w konflikt z trenerem. Valon Behrami został zauważony przez dziennikarzy w momencie, gdy rzucał na ziemię treningową koszulkę, a chwilę później zdenerwowany udał się do szatni, podczas gdy reszta zespołu nadal trenowała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy