Problemy zdrowotne Phila Jonesa

Problemy zdrowotne Phila Jonesa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Manchester United

Phil Jones zmaga się z zakrzepicą żył i straci z tego powodu minimun trzy tygodnie.

23-letni defensor nie zagrał w wygranym 1:0 spotkaniu przeciwko Tottenhamowi Hotspur. Okazało się, że spowodowane to było zakrzepicą żył, którą stwierdzono u reprezentanta Anglii. Z tego powodu nie będzie do dyspozycji menedżera "Czerwonych Diabłów" przez około miesiąc, przez co ominą go starcia z Aston Villa FC, Newcastle United oraz Swansea.

W poprzednim sezonie Jones, jeżeli omijały go urazy, miał pewne miejsce w pierwszym składzie klubu z Old Trafford i zagrał w 22 spotkaniach Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy