Prosinecki trenerem Villarrealu?

Prosinecki trenerem Villarrealu? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Serbskie media podają, że Villarreal dokonał wczoraj wstępnych negocjacji z Robertem Proseneckim, aby ten poprowadził w przyszłym sezonie „Żółtą łódź podwodną”.

Według informacji opublikowanych przez gazetę Sportske Jutarnji, zostały już rozpoczęte negocjacje z obecnym trenerem FK Crvena zvezda Belgrad. Ponadto wiadomo, że nie będzie trudno go zatrudnić z powodu problemów ekonomicznych, które doprowadziły do strajku pracowników w serbskim klubie. 

Prosinecki ma 43 lata i prowadzi FK Crvena zvezda Belgrad od 2010 roku, z którą osiągnął już znaczne sukcesy. Były gracz między innymi Realu Madryt, Oviedo i FC Barcelony jest uważany za trenera dialogu, ale i zarazem silnego charakteru. Ponadto jego wiedza o lidze hiszpańskiej, jaką nabrał podczas gry w La Liga wypada korzystnie na tle innych kandydatów. Niestety niewiele wiadomo na temat ewentualnych metod prowadzenia Villarrealu przez byłego reprezentanta Chorwacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy