Przed działaczami Realu Madryt pracowity tydzień. Trzy transfery na horyzoncie

Przed działaczami Realu Madryt pracowity tydzień. Trzy transfery na horyzoncie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

„Marca” pisze, że Real Madryt powinien dopiąć w najbliższym czasie transfery Edena Hazarda, Luki Jovicia oraz Ferlanda Mendy'ego.

Sezon 2018/2019 dobiegł końca, a to oznacza, że kluby mogą w pełni skupić się na transferach. Na Santiago Bernabéu nikt nie zamierza odpoczywać i władze „Królewskich” w najbliższych dniach będą pracować nad pozyskaniem trzech wymienionych wyżej zawodników.

Chelsea oczekuje za Hazarda 120 milionów euro. Tak jak informował już „AS”, Real nie chce płacić „The Blues” takich pieniędzy i stara się obniżyć kwotę transferu belgijskiego skrzydłowego. Mimo że londyńczycy nie zamierzają ułatwiać zadania „Królewskim”, zdaniem „Marki” to właśnie 28-latek powinien zawitać na Santiago Bernabéu jako pierwszy.

Jeśli chodzi o Mendy'ego, władze Realu są już po rozmowach z działaczami Olympique'u Lyon i do finalizacji transakcji pozostało ustalenie ostatnich szczegółów. To, że 23-letni lewy obrońca wkrótce przejdzie testy medyczne przed przeprowadzką do stolicy Hiszpanii potwierdził również Nabil Djellit z „France Football”. Wcześniej w kontekście transferu Francuza pisało się o 45 milionach euro.

Sprawa przenosin Jovicia z Eintrachtu Frankfurt do Realu przeciąga się, ale i tutaj spodziewane jest szczęśliwe dla „Królewskich” zakończenie. 21-letni serbski napastnik, który w minionym sezonie zdobył w sumie 27 bramek, powinien kosztować ostatecznie madrytczyków 65-70 milionów euro.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy