PRZEPIĘKNA bramka Arkadiusza Milika na wagę zwycięstwa Marsylii [WIDEO]

PRZEPIĘKNA bramka Arkadiusza Milika na wagę zwycięstwa Marsylii [WIDEO] fot. Adil Benayache/SIPA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Arkadiusz Milik zdobył pięknego gola, a jego Olympique Marsylia pokonał na wyjeździe FC Metz (2-1).

W niedzielny wieczór rozgrywane było spotkanie w ramach 24. kolejki Ligue 1, a w nim walczące o utrzymanie FC Metz mierzyło się z wiceliderem ligowej tabeli Olympique Marsylia.

Pierwsi do głosu doszli ci drudzy, którzy za sprawą Cédrica Bakambu wyszli na prowadzenie i do szatni schodzili w dobrych nastrojach.

Na odpowiedź gospodarzy trzeba było czekać do 52. minuty. Wtedy podanie Faliego Candé na gola zamienił Habib Maïga.

Choć goście atakowali, przez długi czas zanosiło się, że w tym meczu będziemy mieli do czynienia z podziałem punktów. Wtedy to jednak sprawy w swoje ręce postanowił wziąć ten, który w ostatnich tygodniach jest na fali wznoszącej, czyli Arkadiusz Milik.

Reprezentant Polski otrzymał piłkę z głębi pola od Seada Kolašinaca i strzałem przewrotkę wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ustalając przy tym rezultat na 2-1.

Dla 27-latka było to czternaste trafienie w tym sezonie i piąte w lidze francuskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy