Przetasowania w Championship. Scott Parker o krok od zmiany klubu

Przetasowania w Championship. Scott Parker o krok od zmiany klubu fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: The Athletic

Po nieudanym sezonie zakończonym spadkiem wszystko wskazuje na to, że Scott Parker opuści Fulham. Według dziennikarzy „The Athletic” nowym klubem Anglika zostanie Bournemouth.

Scott Parker lada moment opuści Fulham. W poprzednim sezonie 40-letni menedżer nie zdołał utrzymać drużyny w Premier Leauge, więc następną kampanię spędzi ona w Championship. Anglik bardzo mocno zastanawia się jednak nad swoją przyszłością, ponieważ jego zatrudnienie rozważa Bournemouth.

„Wisienki” w zakończonej niedawno kampanii były bardzo bliskie awansu do Premier League. Przez większość część sezonu znajdowały się w okolicach miejsca gwarantującego bezpośredni awans. Ostatecznie jednak zagrały w fazie play-off, gdzie w półfinale lepsi okazali się piłkarze Brentford.

Po tym niepowodzeniu w Bournemouth zastanawiają się nad przyszłością Jonathana Woodgate'a. 41-letni menedżer objął zespół z Dean Court w połowie sezonu. Pod jego wodzą drużyna zanotowała dobrą serię, więc właściciele zaoferowali mu kontrakt do końca rozgrywek. Brak awansu do Premier League oznacza jednak, że przyszłość Woodgate'a stoi pod  znakiem zapytania.

„Wisienki” liczą na Scotta Parkera, który w Fulham pokazał, że potrafi wywalczyć awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, stawiając przy tym na młodzież i prezentując bardzo odważny styl.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy