Przyjaciel Lionela Messiego kontruje Gerarda Piqué. „Jesteś taki fałszywy”

Przyjaciel Lionela Messiego kontruje Gerarda Piqué. „Jesteś taki fałszywy” fot. imagestockdesign / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Alfonso Aguiler Rosique [Instagram]

Gerard Piqué został skrytykowany za postawę w stosunku do Lionela Messiego. Defensora Barcelony zaatakował przyjaciel Argentyńczyka, który nazwał hiszpańskiego zawodnika „fałszywym”.

Gerard Piqué i Lionel Messi w przeszłości dążyli się dużym szacunkiem. Spokojnie można powiedzieć, że obaj się wręcz przyjaźnili. W pewnym momencie jednak ich stosunki pogorszyły się.

Hiszpan wspólnie ze swoją partnerką, czyli znaną na całym świecie piosenkarką Shakirą, mieli tendencję do unikania imprez, które organizował tak sam Messi, jak i związani z nim ludzie. Wydaje się więc, że od jakiegoś czasu między nimi iskrzyło.

Do tego stopnia, że kiedy atakujący zamienił FC Barceloną na Paris Saint-Germain, defensor poczuł ulgę. Mówiło się nawet, że nawet doradzał w tej kwestii prezydentowi klubu Joanowi Laporcie.

Po tym jak Piqué udzielił dziennikowi „Sport” wywiadu, w którym stwierdził, że „płakał po Messim”, głos w sprawie zabrał na Instagramie przyjaciel Argentyńczyka, Alfonso Aguiler Rosique.

„Piqué, jesteś taki fałszywy i straszny. Ty nie płakałeś, kiedy Leo odchodził. Nic z tych rzeczy. Ty powiedziałeś Laporcie, że jeśli chce zbudować zwycięski zespół, musi sprzedać Messiego. Tego samego Messiego, który uratował Cię przed Saragossą, kiedy nikt Cię nie chciał. Jesteś zazdrosnym i złym facetem” - napisał na Instagramie.

Gerard Romero potwierdził, że autor tej wypowiedzi to osoba z bliskiego otoczenia piłkarza PSG.

Piqué grał w Realu Saragossa na wypożyczeniu z Manchesteru United w sezonie 2006/2007. W 2008 roku powrócił do Barcelony, z której odszedł cztery lata wcześniej. Rosique najprawdopodobniej miał na myśli to, że stoper wylądowałby ponownie w klubie na poziomie Saragossy, gdyby nie wstawienie się Messiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy