Przymierzany do Legii Warszawa obrońca na celowniku klubów z Ligue 1

Przymierzany do Legii Warszawa obrońca na celowniku klubów z Ligue 1 fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ouest-france.fr | Transfery.info

Legia Warszawa kilka tygodni temu deklarowała zainteresowanie usługami Ibrahima Cissé. Okazuje się, że defensor znalazł się na celowniku ekip z Ligue 1 - donosi ouest-france.fr.

Legia Warszawa wie, że latem musi wzmocnić solidnie zespół, by ten mógł rywalizować nie tylko na krajowym podwórku, ale i w kontynentalnych rozgrywkach. Celem będzie oczywiście faza grupowa Ligi Konferencji Europy.

Z tego powodu przy Łazienkowskiej rozpoczęto przymiarki pod lipiec i sierpień, a jakiś czas temu na radarze znajdował się Ibrahim Cissé.

26-latek występuje obecnie w SM Caen, ale jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 roku. Do tej pory go nie przedłużono i na razie ciężko ferować, jaka czeka defensora przyszłość.

Jego wymagania finansowe do tej pory były dla wicelidera Ekstraklasy zaporowe, ale Jacek Zieliński mógł liczyć, że Cissé po prostu nie będzie szczególnie rozchwytywany.

Rzeczywistość jest inna, bo Francuz błyszczy na zapleczu tamtejszej ekstraklasy. Z tego powodu zainteresowanie nim deklarują zespoły z Ligue 1 - informuje ouest-france.fr.

Sam zawodnik na razie jednak nie podjął decyzji, ale i tak nie są to dla Legii Warszawa najlepsze informacje.

Ibrahim Cissé rozegrał w tym sezonie 31 spotkań.

„Wojskowi” natomiast dopięli już pierwszy letni transfer, a tym jest Patryk Kun. W blokach startowych czeka również Marc Gual, który prawdopodobnie wkrótce powinien zostać ogłoszony nowym nabytkiem drużyny Kosty Runjaicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy