PSG na zakupach we Włoszech. Chce dwóch zawodników Milanu

PSG na zakupach we Włoszech. Chce dwóch zawodników Milanu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Paris Saint-Germain planuje podjąć próbę zakontraktowania Ismaëla Bennacera i Lucasa Paquety w trakcie nadchodzącego okienka transferowego - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Klub z Parc des Princes przejawia już od pewnego czasu poważne zainteresowanie dwoma wymienionymi zawodnikami występującymi w środku pola.

Za wielkiego zwolennika zakontraktowania drugiego z nich uchodzi Leonardo. Dyrektor sportowy PSG był zimą 2019 roku odpowiedzialny za dopięcie szczegółów związanych ze sprowadzeniem swojego rodaka na San Siro z Flamengo.

Od tego momentu Lucas Paquetá nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań w Milanie, ale mimo to główny pomysłodawca ściągnięcia go do Europy wciąż wierzy w prezentowane przez niego umiejętności i chciałby przenieść go do Paryża.

Leonardo wykonał w tym kierunku już pewne kroki w trakcie zimowego okienka transferowego, ale wówczas „Rossoneri” nie wypracowali zadowalającego porozumienia dotyczącego rozstania z 22-latkiem, na którego wydali blisko 40 milionów euro.

Znacznie trudniej Paris Saint-Germain może być za to z przekonaniem Milanu do sprzedaży Ismaëla Bennacera. Algierczyk trafił na San Siro przed rozpoczęciem obecnego sezonu i z każdym rozegranym meczem prezentował się coraz lepiej w nowych barwach. Z tego też powodu utytułowany włoski zespół miał już wcześniej odrzucić propozycję francuskiej drużyny za defensywnego pomocnika, która opiewała na 30 milionów euro.

Obecnie trudno wyrokować, czy przy obecnie panującej sytuacji władze ekipy z Parc des Princes zdecydują się zwiększyć swoją propozycję za aktualnego mistrza Afryki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy