PSG nie zapomina o Allanie

PSG nie zapomina o Allanie fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: France Football

Allan nadal znajduje się w orbicie zainteresowań Paris Saint-Germain. Świadczy o tym fakt, że wysłannicy mistrzów Francji obserwowali Brazylijczyka w ubiegłą niedzielę, gdy Napoli mierzyło się z Interem Mediolan.

28-latek zimą był o krok od przenosin do Paryża. Negocjacje pomiędzy oboma klubami były naprawdę zaawansowane i wydaje się, że o ostatecznym fiasku zadecydowały detale. Carlo Ancelotti przyznał w styczniu, że rzeczywiście piłkarz z Kraju Kawy otrzymał zgodę na odejście, ale tylko wtedy, gdy warunki transferu będą korzystne dla wszystkich stron. Wówczas mówiło się ofercie w wysokości 60 milionów euro i propozycji kontraktu na cztery i pół roku.

Teraz temat ten powraca jak bumerang. Wysłannicy Paris Saint-Germain byli bowiem widziani na Stadio San Paolo, gdy Napoli rywalizowało z Interem Mediolan i wygrało 4:1. Takie informacje przekazali dziennikarze „France Football. Ponadto już dwa miesiące temu brazylijskie media donosiły, że być może latem Allan otwarcie wyrazi chęć odejścia nad Sekwanę. Przypomnijmy, że „Błękitni” zdążyli się zabezpieczyć na taką ewentualność i są w stałym kontakcie z Jordanem Veretoutem, który obecnie jest piłkarzem Fiorentiny (więcej - tutaj). 

Francuski dziennik dodaje, że w tej chwili paryżanie gromadzą o Brazylijczyka niezbędne dane, którą pozwolą latem przystąpić im do ofensywy mającej na celu zakontraktowanie środkowego pomocnika. 

Trzykrotny reprezentant „Canarinhos” w obecnym sezonie rozegrał w koszulce Napoli 47 spotkań, w których zdobył bramkę oraz zanotował dwie asysty. Jego umowa wygasa w połowie 2023 roku. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy