PSG oferuje nawet 80 milionów euro za 15-latka i 16-latka. Za mało...

PSG oferuje nawet 80 milionów euro za 15-latka i 16-latka. Za mało...
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Globo Esporte

Paris Saint-Germain walczy o Endricka. Co ciekawe, to nie jedyny piłkarz Palmeiras, po którego chcą sięgnąć mistrzowie Francji. Paryski klub dąży do transferu 15-letniego Estêvão. Łączona oferta za uzdolnioną dwójkę - donosi Globo Esporte. 

Działacze z Parc des Princes podchodzą priorytetowo do sprawy perełki brzylijskiej piłki, Endricka, co potwierdziły niedawne słowa ojca nastolatka.

Douglas Ramos przyznał, że Paris Saint-Germain złożyło oficjalną ofertę za wychowanka Palmeiras, wyprzedzając Real Madryt i Chelsea. Oczywiście, sprawa transferu znajduje się daleko od finalizacji. Otoczenie skrzydłowego nie zamyka się na żadną opcję. Już niedługo przedstawiciele chłopaka polecą do Madrytu, gdzie zasiądą do rozmów z przedstawicielami „Królewskich”.

Drużyna z Ligue 1 nie ogranicza się jednak tylko do postaci Endricka.

Jak podaje Globo Esporte, ekipa wspierana przez katarskie aktywa rusza również po inną perełkę z akademii Palmeiras – 15-letniego Estevão. Prawy skrzydłowy to kolejny zawodnik, o którego niebawem mogą toczyć wojenki giganci światowej piłki.

Zarząd dziesięciokrotnych mistrzów Francji nie zamierzał zwlekać w tej sprawie.

Według doniesień brazylijskiego medium, gigant europejskiego futbolu złożył ofertę za duet z Palmeiras, opiewającą łącznie na 80 milionów euro.

Kwota ta ma się składać na 50 milionów części podstawowej i 30 milionów w formie zmiennych.

Działacze „Verdão” nie godzą się na takie warunki, wyceniając samego Endricka na 60 milionów euro.

Dodatkowo, oficjele z Allianz Parque chcieliby otrzymać te pieniądze w całości, bez rozbicia na transze.

Palmeiras do negocjacji podchodzi ze spokojem, a to wynika głównie z powodu przepisów, które pozwalają na transfery zagraniczne młodzieży dopiero po ukończeniu 18 lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy