PSG po Szoboszlaia. Na stole 25 milionów euro

PSG po Szoboszlaia. Na stole 25 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Jak donosi Tuttomercatoweb.com, Dominik Szoboszlai to cel transferowy Paris Saint-Germain. Francuzi za piłkarza Salzburga przygotowują już konkretną ofertę.

Nie tak dawno Manu Lonjon informował, że paryżanie skontaktowali się z otoczeniem Węgra, aby wybadać czy byłby on zainteresowany wyjazdem do Ligue 1. Wówczas francuski dziennikarz zapewniał, że pierwsze odczucia są pozytywne.

Idąc krok dalej, media z Włoch przekonują, że mistrz Francji postanowił nie zwlekać i już przygotowuje za 19-letniego lewego bądź środkowego pomocnika propozycję transferu. Ma ona opiewać na kwotę 25 milionów euro plus bonusy, a dodatkowo „Byki” miałyby otrzymać procent od przyszłej operacji z udziałem utalentowanego gracza.

Warto wiedzieć do tej pory ekipa z Austrii oczekiwała za Szoboszlaia 25-30 milionów euro, zatem wydaje się, że szanse PSG na jego pozyskanie wydają się duże.

Jednocześnie serwis internetowy tuttomercatoweb.com zdradza, że AC Milan, który do tej pory był faworytem do angażu ośmiokrotnego reprezentanta Węgier, już w styczniu osiągnął całkowite porozumienie zarówno z klubem, jak i samym zawodnikiem. Kiedy jednak pojawiły się zgrzyty w zarządzie mediolańskiego klubu, Zvonim Boban, który pilotował całą operację, został zwolniony. Wówczas operację przerwano. Teraz to próbuje wykorzystać najlepszy zespół Ligue 1.

19-latek w trwającej kampanii wziął udział w 37 spotkaniach, a swoją obecność zaznaczył 10 trafieniami i 16 kluczowymi podaniami. Jego umowa obowiązuje do końca maja 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy