PSG rozpoczyna grę. POTWIERDZONE: Oficjalna oferta za Brazylijczyka

PSG rozpoczyna grę. POTWIERDZONE: Oficjalna oferta za Brazylijczyka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal do Nicola [YouTube] I TNT Sports

Paris Saint-Germain jako pierwsze przeszło do konkretnego działania w sprawie transferu Endricka - poinformował ojciec piłkarza Douglas Ramos w rozmowie z Jorge Nicolą prowadzącym kanał „Canal do Nicola” na YouTube'ie.

Endrick to bez wątpienia jeden z najbardziej rozchwytywanych południowoamerykańskich talentów w Europie. 16-latek rozegrał dopiero siedem meczów w pierwszym zespole Palmeiras (strzelił w nich trzy gole), ale obserwujący go przedstawiciele czołowych klubów ze Starego Kontynentu nie mają wątpliwości, że to materiał na wielkiego piłkarza.

W gronie europejskich zespołów zainteresowanych Brazylijczykiem są między innymi Real Madryt, Barcelona oraz Chelsea. Londyńczycy całkiem niedawno gościli na swoich obiektach rodzinę młodego zawodnika, organizując chociażby jej spotkanie z bardzo szanowanym w kraju Thiago Silvą.

„The Blues” nie są pod tym względem wyjątkowi. Ojciec Endricka zdradził niedawno, że pod koniec listopada zjawi się również w Madrycie. Otoczenie 16-latka najwyraźniej chce sprawdzić warunki panujące w większości klubów nim zainteresowanych.

Z najnowszej wypowiedzi Douglasa Ramosa wynika jednak, że to nie Chelsea złożyła pierwszą ofertę za jego syna. Nie zrobił tego również Real.

- Paris Saint-Germain to jedyny klub, który rozpoczął negocjacje z Palmeiras, przedstawiając oficjalną propozycję. Tak to wygląda na ten moment. Jest wiele zespołów z różnych krajów, które chcą go pozyskać. PSG już wykonało krok - zdradził Brazylijczyk.

Media są przekonane, że zakontraktowanie Endricka będzie kosztowało 60 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy