PSG szykuje się na życie po odejściu Kyliana Mbappé. Gwiazdor FC Barcelony w orbicie zainteresowań

PSG szykuje się na życie po odejściu Kyliana Mbappé. Gwiazdor FC Barcelony w orbicie zainteresowań
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ben Jacobs [Twitter]

Jeśli Kylian Mbappé opuści latem Paris Saint-Germain, możemy spodziewać się wielkiej ofensywy transferowej. Na celowniku jest również Gavi - podaje Ben Jacobs.

W ostatnich godzinach gruchnęła wiadomość o tym, że środkowy napastnik poinformował paryżan o planach rozstania po zakończeniu trwającego sezonu

Ekipa z Parc des Princes już poszukuje potencjalnych wzmocnień i, jak przekazał Ben Jacobs, na jej radarze znalazł się nie tylko potencjalny następca Francuza - Victor Osimhen, ale też pomocnik Gavi.

Latem FC Barcelonę opuści Xavi, a obu panów łączy wyjątkowa relacja. Może to być jeden z czynników rzutujących również na plany środkowego pomocnika, który jak dotąd wygrał dwa trofea. Po przeprowadzce do Paryża z pewnością mógłby on liczyć na więcej tytułów.

Jacobs informuje, że chociaż 19-latek, przechodzący rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego, był łączony z Paris Saint-Germain już wcześniej, po sfinalizowaniu wyprowadzki Kyliana Mbappé, klub wreszcie będzie mógł zrealizować tę operację.

Przed kontuzją reprezentant „La Furia Roja” rozegrał 15 spotkań, zdobył bramkę i zanotował dwie asysty.

W umowie Hiszpana znajduje się klauzula wykupu o wartości miliarda euro. Wszystko zatem zależy od zawodnika. Jeśli przekaże on „Blaugranie”, że chce zmienić pracodawcę, mistrzowie Francji będą mieli otwartą drogę do negocjacji. Bez tego trudno rozmawiać o jakimkolwiek transferze.

Tym bardziej, że strony nie znajdują się w najlepszych relacjach już od transferu Neymara, a ostatnim aktem wrogich kontaktów była przeprowadzka Ousmane'a Dembélé po długiej operze mydlanej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy