PSG znajdzie w Arsenalu prawego obrońcę?!

PSG znajdzie w Arsenalu prawego obrońcę?! fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CBS Sports

Celem Paris Saint-Germain na najbliższe lato jest pozyskanie prawego defensora, który byłby w stanie powalczyć o pierwszy skład z Alessandro Florenzim. Kimś takim w ocenie Mauricio Pochettino jest Héctor Bellerín - informuje CBS Sports.

Mistrz Francji o piłkarza Arsenalu starał się już we wrześniu. Wówczas miał on złożyć za niego ofertę opiewającą na kwotę 25 milionów funtów podstawy i dodatkowych pięciu milionów w formie bonusów. Została ona jednak odrzucona po tym, jak 25-latek został przekonany przez Mikela Artetę do pozostania na Emirates Stadium.

Zdaniem CBS Sports prawy obrońcy chciałby jednak móc walczyć o najważniejsze trofea i sprawdzić się w innej lidze, dlatego jest on nastawiony na zmianę pracodawcy.

W ostatnim czasie wicekapitan „Kanonierów” został połączony z przeprowadzką do Serie A bądź powrotem do Hiszpanii. Teraz coraz poważniej o jego zakontraktowaniu ma myśleć Paris Saint-Germain.

Powyższe źródło donosi, że Mauricio Pochettino nalega na wykupienie z Romy Alessandro Florenziego i to za pewne wkrótce się stanie. Argentyńczyk zamierza jednak zwiększyć konkurencję o miejsce w podstawowym składzie, stąd zainteresowanie czterokrotnym reprezentantem Hiszpanii, którego ma bardzo cenić.

Héctor Bellerín w tym sezonie wybiegał na boiska 27 razy. Swoją obecność zaznaczył golem oraz czterema ostatnimi podaniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy