PSG znalazło chętnego na Layvina Kurzawę. Rozmowy już się rozpoczęły

PSG znalazło chętnego na Layvina Kurzawę. Rozmowy już się rozpoczęły fot. VSPress / SIPA / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Layvin Kurzawa znajduje się na liście sprzedażowej Paris Saint-Germain. Francuz może wylądować w Fulham, które rozpoczęło negocjacje w sprawie jego angażu - podaje Fabrizio Romano.

Chociaż Francuz jest związany z paryżanami już od połowy 2015 roku, to przez kilka ostatnich okienek tak naprawde piłkarza wypycha się z Parc des Princes.

Duży problem stanowi skłonność do odnoszenia kontuzji, przez co 29-latek często nie może pomóc swoim kolegom. Mimo to dwa lata temu przedłużono z nim współpracę.

Nowy dyrekcja sportowa chcę nakłonić defensora do odejścia, a zainteresowanie Fulham jest jej bardzo na rękę. Według Fabrizio Romano to cel numer jeden, jeśli chodzi o lewych obrońców.

Beniaminek Premier League nie zamierza tracić czasu i już rozpoczął negocjacje z Paris Saint-Germain. Umowa zawodnika wygasa 30 czerwca 2024 roku, więc celem przedstawiciela Ligue 1 jest na pewno transfer definitywny.

Layvin Kurzawa w trykocie mistrza Francji rozegrał 153 spotkania, lecz tylko jedno z nich miało miejsce w poprzedniej kampanii. Wcześniej był on związany z AS Monaco.

Defensor na swoim koncie ma 13 występów w kadrze „Trójkolorowych”.

Fulham w trwającym oknie sprowadziło Bernda Leno, João Palhinhę, Issę Diopa, Andreasa Pereirę, Kevina Mbabu, Manora Solomona oraz Shane'a Duffy'ego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy