Puchar Anglii: Rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Middlesbrough znowu z wyzwaniem [OFICJALNIE]

Puchar Anglii: Rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Middlesbrough znowu z wyzwaniem [OFICJALNIE] fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The FA

Poznaliśmy zestawienie zespołów mających zmierzyć się ze sobą w ramach ćwierćfinału trwającej edycji Pucharu Anglii.

Jedne z trzech najbardziej prestiżowych rozgrywek odbywających się na terenie Anglii powoli dobiegają końca. W nadchodzących godzinach zostaną rozegrane ostatnie mecze w ramach 1/8 finału krajowego pucharu, po którym przystąpimy do fazy ćwierćfinałowej.

Pewni udziału są w niej już Crystal Palace, Liverpool, Middlesbrough, Chelsea, Southampton oraz Manchester City. Do tej szóstki dołączą wkrótce zwycięzcy par Everton - Boreham Wood i Nottingham Forest - Huddersfield Town, którzy poznali już swoich ewentualnych rywali w 1/4 finału. Będą nimi odpowiednio „Orły” oraz „The Reds”.

Tym samym pozostałe zespoły otworzyły dwie pary między sobą i dzięki temu wiemy, że „Boro” staną przed szansą wyeliminowania trzeciego faworyta Pucharu Anglii po Manchesterze United i Tottenhamie, bo ich przeciwnikiem będzie Chelsea.

W zaistniałej sytuacji w ostatnim spotkaniu ćwierćfinałowym dojdzie do wewnętrznego starcia w Premier League pomiędzy Southampton a Manchesterem City. „Święci” mogą pochwalić się w tym sezonie statusem zespołu, który nie przegrał żadnego meczu z „The Citizens”.

***

PARY - 1/4 FINAŁU PUCHARU ANGLII

Crystal Palace - Everton/Boreham Wood

Nottingham Forest/Huddersfield Town - Liverpool 

Middlesbrough - Chelsea 

Southampton - Manchester City

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy