Puchar Anglii: Znamy półfinałowe pary

Puchar Anglii: Znamy półfinałowe pary
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FA

Manchester United zagra z Chelsea w półfinale Pucharu Anglii.

W sobotę Manchester United awansował do półfinału pucharu po wyeliminowaniu Norwich City po dogrywce. Dzisiaj „The Blues” wygrali z kolei z Leicester City 2:1. Odbyte właśnie losowanie rozstrzygnęło, że „Czerwone Diabły” zmierzą się z londyńczykami w meczu decydującym o wejściu do wielkiego finału.

W drugim półfinale już na pewno zagra Arsenal, który pokonał dzisiaj Sheffield United 2:1. Jego rywalem będzie Newcastle United albo Manchester City, które aktualnie grają swoje spotkanie.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy „The Citizens” prowadzą 1:0. Jeszcze przed przerwą prowadzenie dał im Kevin De Bruyne.

Półfinały Pucharu Anglii:

Manchester United - Chelsea;
Arsenal - Newcastle United/Manchester City.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy