Puchar Anglii: Znamy półfinałowe pary

Źródło: FA

Manchester United zagra z Chelsea w półfinale Pucharu Anglii.

W sobotę Manchester United awansował do półfinału pucharu po wyeliminowaniu Norwich City po dogrywce. Dzisiaj „The Blues” wygrali z kolei z Leicester City 2:1. Odbyte właśnie losowanie rozstrzygnęło, że „Czerwone Diabły” zmierzą się z londyńczykami w meczu decydującym o wejściu do wielkiego finału.

W drugim półfinale już na pewno zagra Arsenal, który pokonał dzisiaj Sheffield United 2:1. Jego rywalem będzie Newcastle United albo Manchester City, które aktualnie grają swoje spotkanie.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy „The Citizens” prowadzą 1:0. Jeszcze przed przerwą prowadzenie dał im Kevin De Bruyne.