Puchar Anglii: Znamy półfinałowe pary

Puchar Anglii: Znamy półfinałowe pary
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FA

Manchester United zagra z Chelsea w półfinale Pucharu Anglii.

W sobotę Manchester United awansował do półfinału pucharu po wyeliminowaniu Norwich City po dogrywce. Dzisiaj „The Blues” wygrali z kolei z Leicester City 2:1. Odbyte właśnie losowanie rozstrzygnęło, że „Czerwone Diabły” zmierzą się z londyńczykami w meczu decydującym o wejściu do wielkiego finału.

W drugim półfinale już na pewno zagra Arsenal, który pokonał dzisiaj Sheffield United 2:1. Jego rywalem będzie Newcastle United albo Manchester City, które aktualnie grają swoje spotkanie.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy „The Citizens” prowadzą 1:0. Jeszcze przed przerwą prowadzenie dał im Kevin De Bruyne.

Półfinały Pucharu Anglii:

Manchester United - Chelsea;
Arsenal - Newcastle United/Manchester City.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy