Puchar Azji: Kadra Jordanii

Puchar Azji: Kadra Jordanii fot. Transfery.info
Źródło: JFA

Ray Wilkins podał nazwiska 23 piłkarzy, którzy wezmą udział w nadchodzącym Pucharze Azji.

Reprezentacja popularnych "Naszama" w eliminacjach do turnieju, który między 9 a 31 stycznia odbędzie się w Australii nie zaznała goryczy porażki. Do decydującej fazy imprezy awansowała jednak ostatecznie z drugiego miejsca, ponieważ na pierwszej pozycji uplasował się Oman, mający na swoim koncie o jedno zwycięstwo więcej.

Pochodzący z Anglii selekcjoner w swoim zespole stawia na zawodników z ligi jordańskiej. Wilkins właśnie z niej zdecydował się powołać aż czternastu graczy, którzy będą główną siłą drużyny. Jej nadrzędnym zadaniem będzie wywalczenie awansu z grupy D, w której czekają ją potyczki z Irakiem, Palestyną oraz Japonią.