Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja

Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net I Ruch Chorzów

W środę rezerwy Legii Warszawa zmierzą się w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. Poznaliśmy składy.

Ruch Chorzów to beniaminek Ekstraklasy, który w dziewięciu dotychczasowych meczach zdobył sześć punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Rezerwy Legii Warszawa rywalizują w III lidze, czyli na czwartym szczeblu rozgrywek. Z 15 „oczkami” na koncie plasują się na piątej lokacie.

W podstawowym składzie drugiej drużyny warszawskiego klubu są między innymi Róbert Pich oraz Lindsay Rose.

Dostępu do jej bramki będzie bronił zaledwie 15-letni Jakub Zieliński. Urodzony w 2008 roku golkiper trafił do klubu w tym roku z Gedanii Gdańsk (w jej barwach rozegrał 20 spotkań w III lidze). W Warszawie do tej pory występował w Centralnej Lidze Juniorów.

Początek meczu o 15:00.

LEGIA WARSZAWA II: Zieliński; Saganowski, Wnorowski, Ziółkowski, Rose, Konik, Możdżeń, Waniek, Pich, Graczewski, Stangret.
Ławka: Szajewski, Byrtek, Tadrowski, Zięba, Kieraś, Korczakowski, Puciłowski, Ryczkowski, Pchełka.

RUCH CHORZÓW: Bielecki; Długosz, Szur, Baranowski, Szywacz, Skwierczyński, Sedlak, Letniowski, Foszmańczyk, Steczyk, Feliks.
Ławka: Buchalik, Wójtowicz, Sikora, Firlej, Szymański Barański, Michalski, Podstawski, Kozak.

Transmisja z meczu na kanale „Łączy nas piłka” na YouTubie:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy