Puchar Polski: Kiedy losowanie półfinałów? [Transmisja LIVE, Data, Godzina]

Puchar Polski: Kiedy losowanie półfinałów? [Transmisja LIVE, Data, Godzina] fot. Adam Starszynski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Puchar Polski wkracza w decydującą fazę. Przed nami półfinały, w których udział wezmą Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Piast Gliwice oraz Jagiellonia Białystok. Kiedy odbędzie się losowanie?

We wtorek i środę rozgrywano spotkania w ramach 1/4 finału Pucharu Polski, w których nie brakowało niespodzianek.

Do takich na pewno należy zaliczać odpadnięcie z rozgrywek mistrza Polski, czyli Rakowa Częstochowa. Ekipa Dawida Szwargi uległa Piastowi Gliwice w stosunku 0-3.

Ponadto z turniejem pożegnał się też Lech Poznań. Podopieczni Mariusza Rumaka byli gorsi od Pogoni Szczecin.

W środę natomiast z rozgrywkami pożegnał się Widzew Łódź. Gracze Daniela Myśliwca po dogrywce przegrali z pierwszoligową Wisłą Kraków 1-2.

Dzięki temu ekipa spod Wawelu to rodzynek w 1/2 finału Pucharu Polski na zapleczu Ekstraklasy.

Do następnej fazy awansowały zatem cztery zespoły, czyli Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Piast Gliwice oraz Jagiellonia Białystok.

Kiedy odbędzie się zatem losowanie półfinałów Pucharu Polski? [Transmisja LIVE, Data, godzina]

To zaplanowano na 1 marca. Start punktualnie o 12:00. Transmisja LIVE z tego wydarzenia będzie prawdopodobnie dostępna na kanale Łączy nas piłka.

Mecze półfinałowe zaplanowano natomiast na pierwszy tydzień kwietnia.

Uczestnicy 1/2 finału Pucharu Polski:

Wisła Kraków,
Pogoń Szczecin,
Piast Gliwice,
Jagiellonia Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy