Puchar Polski: Obsada sędziowska ćwierćfinałów

Puchar Polski: Obsada sędziowska ćwierćfinałów fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył grupę sędziów, którzy poprowadzą mecze 1/4 finału Pucharu Polski.

W dniach 26-27 maja rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/4 finału Pucharu Polski. W jednym z nich Miedź Legnica podejmie warszawską Legię, z kolei w drugim Stal Mielec zmierzy się z Lechem Poznań.

Te spotkania wznowią tym samym rozgrywki na polskich boiskach, które zostały zawieszone w połowie marca ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa.

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił w piątek, kto poprowadzi wspomniane starcia.

26 maja (wtorek):
Miedź Legnica - Legia Warszawa, 20:10, sędzia: Bartosz Frankowski.

27 maja (środa):
Stal Mielec - Lech Poznań, 20:10, sędzia: Paweł Gil.

Spotkania będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy