Puchar Polski: Plan transmisji meczów pierwszej rundy [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Plan transmisji meczów pierwszej rundy [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy Nas Piłka

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznaczył terminy rozegrania spotkań 1/32 finału Pucharu Polski. Aż dziesięć z nich będziemy mogli obejrzeć w Polsacie Sport oraz na kanale „Łączy Nas Piłka” na YouTube'ie.

Przeszło miesiąc temu rozlosowano pary pierwszej rundy krajowego pucharu z udziałem 5 zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów z Ekstraklasy, 18 zespołów z I ligi i 9 zespołów II ligi z sezonu 2020/2021.

Los nie okazał się wówczas łaskawy dla kilku ekip z najwyższej klasy rozgrywkowej, które już pod koniec września pożegnają się z marzeniami o zgarnięciu cennego trofeum.

Tymi drużynami będą pokonani z par Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, Stal Mielec - Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze - Radomiak Radom.

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN w porozumieniu z wymienionymi klubami oraz Polsatem Sport zaplanował tak terminy rozegrania tych spotkań, że wszystkie będziemy mogli obejrzeć na żywo u głównego nadawcy rozgrywek.

Poza tym komercyjna stacja zdecydowała się przeprowadzić relację z jeszcze pięciu innych spotkań 1/32 finału. Ponadto kanał „Łączy Nas Piłka” dokonał wyboru dwóch pojedynków, z których relacja zostania przeprowadzona na YouTube'ie.

W tym zestawieniu dziesięciu meczów zabrakło niestety interesującego pojedynku Wieczystej Kraków z Chrobrym Głogów, w którym wystąpią Sławomir Peszko czy Radosław Majewski.

PLAN TRANSMISJI SPOTKAŃ 1/32 PUCHARU POLSKI NA POLSACIE I KANALE „ŁĄCZY NAS PIŁKA”

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk, 21 września godzina 17:30,

KKS 1925 Kalisz – Pogoń Szczecin, 21 września, godzina 18:00 (YouTube),

Górnik Zabrze – Radomiak Radom, 22 września, godzina 14:30,

Wigry Suwałki – Legia Warszawa, 22 września, godzina 17:30,

Stal Rzeszów – Raków Częstochowa, 22 września, godzina 19:15 (YouTube),

Stal Mielec – Wisła Kraków, 22 września, godzina 20:30,

ŁKS Łódź – Cracovia, 23 września, godzina 17:30,

Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 23 września, godzina 20:30,

Skra Częstochowa – Lech Poznań, 28 września, godzina do ustalenia,

Apklan Resovia – Widzew Łódź, 29 września, godzina 16:00.

***

PUCHAR POLSKI - WSZYSTKIE PARY 1/32 FINAŁU

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy