Puchar Włoch: Gol Cionka, asysta Recy i wysokie zwycięstwo SPAL

Puchar Włoch: Gol Cionka, asysta Recy i wysokie zwycięstwo SPAL fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

SPAL pokonało Lecce, a Thiago Cionek strzelił w tym meczu bramkę. Asystę zanotował natomiast inny reprezentant Polski, Arkadiusz Reca.

W środku tygodnia na Półwyspie Apenińskim do rywalizacji przystąpiły zespoły, które zostały na placu boju w ramach rozgrywek 1/16 Pucharu Włoch. Jedną z takowych ekip jest SPAL, który mierzył się w środowe popołudnie z Lecce.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszej ze wspomnianych ekip w stosunku 5-1, a gole tego dnia zdobywali dla niej Igor, Alberto Paloschi, Alessandro Murgia, Sergio Floccari oraz Thiago Cionek. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Giannelli Imbula.

Wspomniany reprezentant Polski spędził na placu gry pełne 90. minut. Oprócz niego na boisku pojawił się też Arkadiusz Reca, który zanotował asystę przy trafieniu Alberto Paloschi. Lewy obrońca został zmieniony w 69. minucie.

Cały mecz z wysokości ławki rezerwowych śledził z kolei Bartosz Salamon.

W kolejnej rundzie Pucharu Włoch SPAL zmierzy się z AC Milanem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy