Puchar Włoch: Gol Cionka, asysta Recy i wysokie zwycięstwo SPAL

Puchar Włoch: Gol Cionka, asysta Recy i wysokie zwycięstwo SPAL fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

SPAL pokonało Lecce, a Thiago Cionek strzelił w tym meczu bramkę. Asystę zanotował natomiast inny reprezentant Polski, Arkadiusz Reca.

W środku tygodnia na Półwyspie Apenińskim do rywalizacji przystąpiły zespoły, które zostały na placu boju w ramach rozgrywek 1/16 Pucharu Włoch. Jedną z takowych ekip jest SPAL, który mierzył się w środowe popołudnie z Lecce.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszej ze wspomnianych ekip w stosunku 5-1, a gole tego dnia zdobywali dla niej Igor, Alberto Paloschi, Alessandro Murgia, Sergio Floccari oraz Thiago Cionek. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Giannelli Imbula.

Wspomniany reprezentant Polski spędził na placu gry pełne 90. minut. Oprócz niego na boisku pojawił się też Arkadiusz Reca, który zanotował asystę przy trafieniu Alberto Paloschi. Lewy obrońca został zmieniony w 69. minucie.

Cały mecz z wysokości ławki rezerwowych śledził z kolei Bartosz Salamon.

W kolejnej rundzie Pucharu Włoch SPAL zmierzy się z AC Milanem.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy