Quintero opuści Porto?

Quintero opuści Porto?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Di Marzio

Juan Fernando Quintero Paniagua wzbudził zainteresowanie dwóch brazylijskich klubów.

Jak się dowiadujemy od samego dziennikarza "Sky Sport Italia", Gianluki Di Marzio, 22-latek jest przymierzany do Atlético Mineiro. Ofensywny pomocnik miałby trafić do ekipy z Kraju Kawy na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupu, którego kwota wynosi 20 milionów euro.

Nie tylko zaś Atlético ma chrapkę na młodego reprezentanta Kolumbii - o usługi piłkarza stara się także ligowy konkurent z Rio de Janeiro, Flamengo.

Quintero spędził na Estádio do Dragão trzy lata, strzelając sześć goli w 35 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy