Rabiot zmieni Juventus na Premier League?!

Rabiot zmieni Juventus na Premier League?! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Adrien Rabiot, piłkarz Juventusu, znalazł się na celowniku Chelsea - donosi Calciomercato.com.

Francuski pomocnik dwa i pół roku temu przeżywał prawdziwe piekło. Najpierw Paris Saint-Germain zesłało go do klubowych rezerw, później przyszły bolesne wiadomości o śmierci babci i ojca. Jakby tego było mało, po drodze z operacji jego sprowadzenia wycofała się FC Barcelona.

Przez następne miesiące piłkarz rozmawiał z kilkoma klubami, ale te, na których mu zależało, postanowiły z niego zrezygnować. Tym sposobem wydawało się, że wyląduje on na przysłowiowym lodzie. Tak się jednak nie stało.

Rękę do niedoszłego mistrza świata z 2018 roku wyciągnął Juventus, oferując mu kontrakt ważny do końca sezonu 2022/2023. Teraz, kiedy wrócił on już do dawnej dyspozycji, może nie wypełnić porozumienia.

Po Adriena Rabiota wróciła FC Barcelona, a w tym momencie dołączyła do niej Chelsea. To o tyle zaskakujące, że jej menedżerem jest Thomas Tuchel.

Niemiec odpowiadał za wyniki PSG, gdy gracz musiał trenować z zawodnikami rezerw. Zanim do tego doszło, zakazał mu przychodzenia na odprawy wideo i zajęcia taktyczne.

Później, kiedy już 26-latek odszedł do Włoch, szkoleniowiec wypowiedział się o nim w samych superlatywach. Teraz miał pomyśleć o jego sprowadzeniu.

Jak podaje serwis internetowy Calciomercato.com, za Francuza należy zapłacić około 20 milionów euro, pamiętając, że pensja środkowego pomocnika wynosi siedem milionów euro.

Rabiot w Juventusie uzbierał 78 występów, strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty. To 14-krotny reprezentant „Trójkolorowych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany FIFA 22: Piłkarze z największym skokiem oceny FIFA 22: Piłkarze z największym skokiem oceny Mike Maignan zaatakowany na tle rasistowskim przez kibiców Juventusu. Mocne przesłanie bramkarza Milanu [OFICJALNIE] Mike Maignan zaatakowany na tle rasistowskim przez kibiców Juventusu. Mocne przesłanie bramkarza Milanu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy