RAC1: Neymar znowu w Barcelonie?! Mistrzowie Hiszpanii pracują nad wielką wymianą

RAC1: Neymar znowu w Barcelonie?! Mistrzowie Hiszpanii pracują nad wielką wymianą
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I RAC1

Na antenie RAC1 przedstawiono zaskakujące informacje dotyczące Neymara.

Jak donosi Gerard Romero, Barcelona rozpoczęła rozmowy z Paris Saint-Germain w sprawie powrotu Brazylijczyka na Camp Nou. Termin potencjalnego transferu na razie nie jest znany, ale w transakcję miałby zostać włączony Ousmane Dembélé.

Samo odejście Neymara z PSG w najbliższym czasie nie byłoby wielkim zaskoczeniem. Do tej pory wydawało się jednak, że bliżej mu do Realu Madryt, którego władze widzą w nim nową ofensywną gwiazdę zespołu. Wszystko wskazuje jednak na to, że Katalończycy jako pierwsi przeszli do konkretnego działania.

Neymar przeniósł się z Barcelony do PSG w 2017 roku za 222 miliony euro. Transfer Brazylijczyka tylko pogłębił konflikt między klubami. Od momentu przeprowadzki do Paryża 27-latek rozegrał w koszulce PSG 58 spotkań. Strzelił w nich 51 goli i zanotował 29 asyst.

Warto dodać, że hiszpańskie media informowały już, że zgodnie z zapisem w kontrakcie Neymara latem 2020 roku będzie można go pozyskać za 170 milionów euro. W najbliższym oknie prawdopodobnie nie będzie obowiązywała żadna klauzula.

Jeśli chodzi o Dembélé, co jakiś czas spekuluje się na temat jego odejścia z Camp Nou i wykorzystanie go do przeprowadzenia innego transferu jest jak najbardziej możliwe.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy