Racing Santander wycenia Zigicia

Racing Santander wycenia Zigicia
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.skysports.com

Obecny klub rozchwytywanego ostatnio Nikoli Zigicia, Racing Santander poinformował o cenie jaką oczekuje za transfer swojego napastnika. Wysoki snajper który przez kilka miesięcy pozostaje w fantastycznej dyspo(...)

Obecny klub rozchwytywanego ostatnio Nikoli Zigicia, Racing Santander poinformował o cenie jaką oczekuje za transfer swojego napastnika. Wysoki snajper który przez kilka miesięcy pozostaje w fantastycznej dyspozycji znalazł się na celowniku kilku znanych europejskich klubów.

Suma odstępnego jaka powinna wynieść za reprezentanta Serbii wynosi 12 milionów euro. Do tej pory zawodnik nie dostał jakiejkolwiek oficjalnej oferty. Mówi się jednak, że już latem zmieni on otoczenie.

Zigic jest obecnie obserwowany przez Bolton Wanderers, Tottenham Hotspur i Juventus Turyn. Można się spodziewać, że już wkrótce któryś z tych klubów skontaktuje się w jego sprawie, oczywiście o ile nie przestraszy się dosyć wysokiej kwoty jaką żąda Racing Santander.
Więcej na temat: Hiszpania Anglia Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO] Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy