Racing wykluczony z Pucharu Hiszpanii na przyszły sezon

Racing wykluczony z Pucharu Hiszpanii na przyszły sezon
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Racing Santander został wykluczony z Pucharu Hiszpanii w sezonie 2014/2015 w związku z odmową gry przeciwko Realowi Sociedad.

Zawodnicy Racingu wyszli wczoraj na rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Hiszpanii z Realem Sociedad i zaledwie chwilę po pierwszym gwizdku arbitra ustawili się w rzędzie w geście protestu. Klub z San Sebastian wygrał mecz walkowerem.

Okazało się jednak, iż walkower nie będzie jedyną karą dla Racingu. Klub został wykluczony z rozgrywek o Puchar Hiszpanii w przyszłym sezonie, a także nałożono na niego karę finansową w wysokości 3 tysięcy euro.

Zawodnicy nie zostaną ukarani indywidualnie za swój protest. Trener Racingu, Paco Fernandez, wyraził nadzieję, iż taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Więcej na temat: Racing Santander Hiszpania

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy