Radomiak Radom ma nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]. Reprezentant kraju

Radomiak Radom ma nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]. Reprezentant kraju
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radomiak Radom

Lisandro Semedo został piłkarzem Radomiaka Radom.

Radomiak Radom poinformował o podpisaniu przez Lisandro Semedo kontraktu ważnego do 30 czerwca 2025 roku.

Semedo jest wychowankiem Sportingu, który nigdy nie zadebiutował w jego pierwszym zespole. Po opuszczeniu Lizbony grał w Reading U-21, AEZ Zakaki, Fortunie Sittard i OFI Kreta, do którego był wypożyczony z holenderskiego klubu.

W kilku sezonach 26-letni Semedo był czołową postacią drużyny Fortuny. W rozgrywkach 2017/2018 skrzydłowy zanotował 15 trafień i 15 asyst na drugim holenderskim szczeblu. W sezonie 2020/2021 uzbierał z kolei dziewięć goli i pięć ostatnich podań w 34 meczach już w Eredivisie.

Ostatnie rozgrywki były dla Semedo słabsze, bo okrasił je raptem dziewięcioma występami w lidze. Wiele meczów stracił przez uraz łydki.

Semedo jest byłym juniorskim reprezentantem Portugalii. W 2019 roku zadebiutował w reprezentacji Republiki Zielonego Przylądka i do tej pory zaliczył w niej 15 występów (dwie bramki).

26-latek przeszedł do Radomiaka na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Fortuną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy