Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście

Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Thabo Cele powinien wkrótce zostać zaprezentowany jako nowy zawodnik Radomiaka Radom - uważa Szymon Janczak z Weszlo.com.

Beniaminek Ekstraklasy był już przed kilkoma tygodniami nastawiony na nawiązanie współpracy z środkowym pomocnikiem, ale wówczas wygórowane wymagania agenta piłkarza w kontekście wysokości prowizji oraz bonusu za złożenie podpisu pod umową skutecznie odstraszyły władze polskiego zespołu od zakontraktowania 24-latka.

Członek olimpijskiej kadry Republiki Południowej Afryki poczuł się głęboko rozczarowany takim obrotem spraw i miał wielki żal do swojego przedstawiciela, który starał się mu potem znaleźć klub na „Czarnym Lądzie” lub w Azji.

Żaden z tamtejszych zespołów nie był jednak zainteresowany Thabo Cele, dlatego agent pomocnik odświeżył kontakt z Radomiakiem Radom i zaproponował pozyskanie swojego klienta na innych warunkach finansowych.

Przedstawiciele „Zielonych” przystali na nie i dlatego 24-latek w ekspresowym tempie powrócił do naszego kraju i pojawił się już nawet na treningu ekipy z województwa mazowieckiego, co ma wskazywać na to, że podpisanie przez niego umowy z polską drużyną jest już tylko kwestią czasu.

Przekonany o takim obrocie spraw jest Szymon Janczak z Weszlo.com, który uważa, że beniaminkowi Ekstraklasy zależy na zawarciu trzyletniego porozumienia z Południowoafrykańczykiem.

Cele spędził ostatnie kilka sezonów na zapleczu portugalskiej elity, gdzie występował w takich klubach jak rezerwy Benfiki, Real SC i CD Cova Piedade.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy