Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście

Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Thabo Cele powinien wkrótce zostać zaprezentowany jako nowy zawodnik Radomiaka Radom - uważa Szymon Janczak z Weszlo.com.

Beniaminek Ekstraklasy był już przed kilkoma tygodniami nastawiony na nawiązanie współpracy z środkowym pomocnikiem, ale wówczas wygórowane wymagania agenta piłkarza w kontekście wysokości prowizji oraz bonusu za złożenie podpisu pod umową skutecznie odstraszyły władze polskiego zespołu od zakontraktowania 24-latka.

Członek olimpijskiej kadry Republiki Południowej Afryki poczuł się głęboko rozczarowany takim obrotem spraw i miał wielki żal do swojego przedstawiciela, który starał się mu potem znaleźć klub na „Czarnym Lądzie” lub w Azji.

Żaden z tamtejszych zespołów nie był jednak zainteresowany Thabo Cele, dlatego agent pomocnik odświeżył kontakt z Radomiakiem Radom i zaproponował pozyskanie swojego klienta na innych warunkach finansowych.

Przedstawiciele „Zielonych” przystali na nie i dlatego 24-latek w ekspresowym tempie powrócił do naszego kraju i pojawił się już nawet na treningu ekipy z województwa mazowieckiego, co ma wskazywać na to, że podpisanie przez niego umowy z polską drużyną jest już tylko kwestią czasu.

Przekonany o takim obrocie spraw jest Szymon Janczak z Weszlo.com, który uważa, że beniaminkowi Ekstraklasy zależy na zawarciu trzyletniego porozumienia z Południowoafrykańczykiem.

Cele spędził ostatnie kilka sezonów na zapleczu portugalskiej elity, gdzie występował w takich klubach jak rezerwy Benfiki, Real SC i CD Cova Piedade.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy