Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście

Radomiak Radom sięga po uczestnika Igrzysk Olimpijskich. Skuteczne drugie podejście
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Thabo Cele powinien wkrótce zostać zaprezentowany jako nowy zawodnik Radomiaka Radom - uważa Szymon Janczak z Weszlo.com.

Beniaminek Ekstraklasy był już przed kilkoma tygodniami nastawiony na nawiązanie współpracy z środkowym pomocnikiem, ale wówczas wygórowane wymagania agenta piłkarza w kontekście wysokości prowizji oraz bonusu za złożenie podpisu pod umową skutecznie odstraszyły władze polskiego zespołu od zakontraktowania 24-latka.

Członek olimpijskiej kadry Republiki Południowej Afryki poczuł się głęboko rozczarowany takim obrotem spraw i miał wielki żal do swojego przedstawiciela, który starał się mu potem znaleźć klub na „Czarnym Lądzie” lub w Azji.

Żaden z tamtejszych zespołów nie był jednak zainteresowany Thabo Cele, dlatego agent pomocnik odświeżył kontakt z Radomiakiem Radom i zaproponował pozyskanie swojego klienta na innych warunkach finansowych.

Przedstawiciele „Zielonych” przystali na nie i dlatego 24-latek w ekspresowym tempie powrócił do naszego kraju i pojawił się już nawet na treningu ekipy z województwa mazowieckiego, co ma wskazywać na to, że podpisanie przez niego umowy z polską drużyną jest już tylko kwestią czasu.

Przekonany o takim obrocie spraw jest Szymon Janczak z Weszlo.com, który uważa, że beniaminkowi Ekstraklasy zależy na zawarciu trzyletniego porozumienia z Południowoafrykańczykiem.

Cele spędził ostatnie kilka sezonów na zapleczu portugalskiej elity, gdzie występował w takich klubach jak rezerwy Benfiki, Real SC i CD Cova Piedade.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy